Emine Derya Özdemir Aşkıner, Funda Güleç Yaman birlikte Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’ndeler. Seçim olmuş ve Değerli insan Emine Hanım tekrar başkanlığa seçilmiş. Bakın seçim sonrası açıklaması şöyle Başkan Emine hanımın” Ziraat Mühendisleri Odası Afyonkarahisar İl Temsilciliğinin 47. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Odamıza sahip çıkan, oy kullanmaya gelen tüm meslektaşlarımı canı gönülden kutluyor ve destekleri için teşekkür ediyorum. Yeni yönetim olarak daha aktif, etkin ve katılımcı STK olmayı hedeflemekteyiz. Tüm üyelerimizin odamızda aktif olarak katılmalarınızı bekliyoruz. Yeni yönetim kurulumuz Afyonkarahisar’a hayırlı olsun. @ Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi TMMOB Afyonkarahisar Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Emine Derya Aşkıner, dün yapılan olağan seçimli genel kurul toplantısı sonrası tekrar seçilerek güven tazeledi

TMMOB Afyonkarahisar Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilciliğinin olağan seçimli genel kurul toplantısı dün öğleden sonra Hattat Ahmet Karahisari Kültür Merkezi’nde yapıldı.

 TEMSİLCİLİKLER AÇILACAK”

Seçimli olağan genel kurul süreci hakkında bilgi veren Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Emine Derya Aşkıner şöyle konuştu:

“47. dönem olağan seçimli genel kurul toplantımızın başta meslek camiamız olmak üzere herkese hayırlı olmasını diliyorum. Oda üyelerimizle beraber daha katılımcı daha aktif bir ekiple birlikte çalışmalar yürütüyoruz. Yeni listemiz de özel sektör ve kamu kuruluşundan arkadaşlarımıza yer verdik. İnşallah Afyonumuz da her yerden daha fazla haberdar olup tarımla ilgili bilgilerin hepsini tedarik ederek veri akışını daha hızlı şekilde sağlamaya çalışacağız. Aktifliğimizi arttırarak daha hızlı şekilde ilerleyebileceğimizi düşünüyoruz. Yeni dönemde ilçelerimizde temsilcilikler oluşturacağız. İnşallah yeni dönemde daha aktif bir Ziraat Mühendisleri Oda Temsilciliği görülecek.”

AŞKINER YENİDEN BAŞKAN

Afyonkarahisar Ziraat Mühendisleri Odası Emine Derya Aşkıner’in İl Temsilciliğinde; İbrahim Gültekin, Hülya Tepe Hasırcıoğlu, Ayşe Selma Filiz, Fundan Güleç Yaman’dan oluştu. Oda Genel Kurul Delegeliğine; Emine Derya Aşkıner, İbrahim Gültekin, İbrahim Danaoğlu seçildi.