DÜNYA MAGAZİN

MERVE ÖZBEY’DEN “ÇOCUK” SÜRPRİZİ!

Bir süredir evden çıkmayan Merve Özbey, davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak’ın Instagram yayınına konuk oldu. Evliliği hakkında konuşan Özbey, çocuk isteğinden bahsetti.

Karantina dönemini nasıl geçirdiğini anlatan Özbey, “İyi olmaya çalışıyorum. Sabır ve tevekkülle hayatımı geçirmeye çalışıyorum. Kitap okuyorum” dedi.

Ardından Aşkım Kapışmak, şarkıcıya “Çocuk geliyor mu?” diye sordu. Özbey, “Keşke. Ben çok istiyorum. Çocuk yapmanın çok bencil olduğunu düşünüyordum. Evlendikten sonra çok mutluyuz ama çocukla taçlandırmak çok güzel olur.”

“Allah en hayırlı zamanda nasip etsin. Kendim tek çocuk büyüdüğüm için 3-4 tane çocuk isterim. Aile olmak çok güzel bir şey. Çok kalabalık bir aile olalım istiyorum” cevabını verdi.

Kapışmak’ın “Evlendiğin gibi karantinaya girdin. Cicim ayları nasıl geçiyor?” sorusunu şarkıcı, “Balayı bir anda karantinaya dönüştü. Ben çok aşık olarak ve çok severek evlendim, en büyük lüksüm bu. Çok da sevildiğime eminim. Kenan işi dolayısıyla evden çıkıyor. Ben de evde kalarak, bu dönemde büyük bir sınavdan geçiyorum” diyerek, cevapladı.

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here