NE-NEREDE-NASILYAŞAM

ULUÇAY “İLK İŞİMİZ KENTSEL DÖNÜŞÜM”

“Kentsel dönüşüm için belediye başkan yardımcılığı birimi kuracağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay kentsel dönüşüm vaadinin arkasında olduğunu ve bu konuda da kentsel dönüşüm için belediye başkan yardımcılığı birimi kuracağını ifade etti.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay bugün yaptığı açıklamada kentsel dönüşümün elzem olduğunu ve bir an önce bunun hayata geçirilmesi gerektiğini ancak birilerinin buna dava açarak siyasi malzeme haline dönüştürmeye çalıştığını ve olası bir depreme de yakalanma riskinin sürecin uzaması ile daha da arttığını kaydetti.

“İlk işimiz bu olacak”

Uluçay yaptığı açıklamada “Bu konu çok elzem bir konudur. Biz bundan dolayı Allah nasip eder de kazanırsak belediye başkanlığı dönemimde kentsel dönüşüm ile ilgili bir başkan yardımcılığı birimi oluşturacağım ve sadece bu birimde kentsel dönüşüm konusunda çalışma yapılacak. Kişilerin hakları, talepleri, mahallelerde yapılacak çalışmalar ve bu konunun tamamını ele alacak bir birim olacak. Bu konuda da çok hassas bir çalışmayla kimse hak kaybına uğramadan memnuniyetle herkesin kazandığı bir sonuç ortaya çıkacak. İnşallah Allah nasip eder de milletimizin teveccühü ile belediye başkanı olursak ilk işimiz kentsel dönüşüm ile ilgili bir belediye başkan yardımcılığı birimi oluşturup bismillah diyeceğiz” dedi.

ROMANLARDAN ULUÇAY’A  “TÜM OYLARIMIZ SANA”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir’i ziyaret etti. Burada büyük bir coşku ile karşılanan Uluçay’a desteklerini ifade eden Koldemir, “Sonuna kadar arkandayız başkanım. Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sanadır” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir’i ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a il başkan yardımcıları, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Satılmış Koldemir, “Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sana”

Roman vatandaşların coşkulu karşılaması renkli görüntülere sahne olurken Romanlar Derneği Başkanı Satılmış Koldemir ise Uluçay’a, “Sonuna kadar arkandayız başkanım. Tüm oylarımız eksiksiz bir şekilde sanadır” dedi. Ziyaret, davullu, zurnalı karşılamada coşkuları yüzlerinden okunan Roman vatandaşlar ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın karşılıklı oyun havası oynaması ile devam etti.

Uluçay“Roman kardeşlerimizin yeri apayrı”

Burada bir konuşma yapan Uluçay, “Bizleri böyle bir coşku ile karşılayarak, yüreklerini açan Roman kardeşlerime gönülden teşekkür ederim. Sizler bir kez daha bizlere olan desteklerinizi gösterdiniz. Rabbim bizlerin yanından sizler gibi dostları eksik etmesin inşallah. Sizlerden ne zaman destek istesek ne zaman arasak gece gündüz demediniz bizleri hiç kırmadınız. Bugün de burada yine aleni ve açıkça bizlere olan desteklerinizi gösteriyorsunuz. Roman kardeşlerimizin bizdeki yeri apayrı. Bende burada size bir kez daha söz veriyorum. Hüseyin Ceylan Uluçay kardeşiniz olarak her zaman emrinizde olacağım. Sizlerin samimiyeti, güveni ile birlik, beraberlik içerisinde bir dönem geçireceğiz. Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin” dedi.

 

Please follow and like us:
Pin Share