NE-NEREDE-NASILYAŞAM

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 21 ŞUBATTA AFYONDA

AK Parti’nin kurulduğu topraklar olan Afyonkarahisar’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting yapacağı gün yaklaşıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerine yönelik partisinin seçim mitinglerine başlıyor.

Afyonkarahisar’ın AK Parti’nin temellerinin atıldığı yerlerden biri olması nedeniyle Erdoğan’ın ilk durağı olacak.

Bu önemli buluşma için Afyonkarahisarlılar, büyük bir coşkuyla hazırlanıyor.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar halkını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine davet ederek, şunları söyledi: “Afyonkarahisar halkı her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızı Zafer Meydanı’nda kucaklamaya hazırdır.”

31 Mart seçimlerinin startını verecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 21 Şubat’ta saat 12:30’da Afyonkarahisar’ın toprakları olan Zafer Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelecek.

Bu önemli buluşmanın Afyonkarahisar için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Uluçay, şunları ifade etti: “Cumhurbaşkanımızın mitingine katılımın her zamanki gibi yoğun olmasını bekliyoruz. Afyonkarahisar halkı, liderlerine 2002’den bu yana büyük destekler vermiştir ve Çarşamba günü de bu desteklerini gösterecektir.”

Uluçay ayrıca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Afyonkarahisar’ı ziyaret etmesinin seçimler için ayrı bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, “Afyonkarahisar halkı her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza 31 Mart’ta yapılacak seçimlere de sahip çıkacaktır” dedi.

Please follow and like us:
Pin Share