NE-NEREDE-NASILŞIK ERKEKLERYAŞAM

CHP DE BİR YILDIZ “GÖKHAN GÜNAL “

SKM başkanı ve partinin son dönem en önemli figürlerinden biri. Seçim dönemi gerçekten canla başla koşturanlardan. Vekil Köksal’ın en önemli güçlerinden biri..

Emlak ve inşaat sektöründeki profesyonelliğinin yanı sıra düzgün samimi ve eksiksiz görev adamlığını hakkıyla yapan değerli insan son dönem popüler çıkış yapan karizmatik kişiliği ve insanlara olan sevgi ve saygı dolu yaklaşımlarıyla taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve sevgisini kazanmış durumda..

Gerek iş hayatı gerekse verdiği her sözü yerine getiren anlayış ve yapısıyla Gökhan Günal beyin son dönem CHP Afyon teşkilatına kazandırdığı ivmeyi görmemek imkânsız.

Bunun yanında seçimlerde izlediği yol haritası altın vuruşları ve isabetli kararlarıyla herkesin güvenini kazanmanın yanında samimiyeti gülen yüzü ve vekilini asla yalnız bırakmayan tarzı ile siyaset dünyasında nerelerdeydiniz bunca zamandır dedirtecek kadar özlenen bir karakter.

Son zamanlar da Genel başkanları Özgür Özel’inde dikkatinde olan bu genç adam, siyaset kurallarını gençler olarak “bizde varız her seçimde her alanda ve Gazi Mustafa kemalin varisini korumakla partimize güç vermekle hayatımızı adadık” düsturunu birleştiren yegâne karakterlerden biri. Kısaca CHP Afyon İl örgütüne taze kan taze fikirler ve en önemlisi gençlik iksirini aşılayan Gökhan beyin siyasi kariyeri oldukça parlak ve samimi..

Please follow and like us:
Pin Share