KÜLTÜR-SANATNE-NEREDE-NASILYAŞAM

İYİ PARTİ YAĞCI” ERENLER GENÇLERLE GELECEK BİZİM”

Başkan adayı Alper Yağcı pazaryeri ve esnaf ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyaretlerde esnafların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan parti heyeti, vatandaşların ve esnafın talep ve önerilerini dinledi.

Erenler’de gerçekleşen ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan adayı Yağcı , “Erenler pek çok açıdan önemli bir bölgemiz. Erenler ilgi ve alaka istiyor. Arkadaşlarımla ile birlikte ilçemizin kentleşmesine katkı sağlayacak projelerimizi anlatma fırsatı bulduk. Başkan adaylarımızın projeleri önemli ancak insanların hayat pahalılığına dair isyanı çok daha önemli. Sahaya indiğiniz zaman bunu daha yakından görebiliyorsunuz. İnsanların alım gücünün neredeyse hiç olmadığı bir dönemi yaşıyoruz. Alanın da satanın da mutlu olmadığı günlerdeyiz. Umuyoruz ki 31 Mart seçimleri ülkemiz açısından yeni bir başlangıcın temellerini oluşturacak. Amacımız Afyon belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde halkımızı İYİ Belediyecilik ile buluşturmaktır. Bunun için de gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

“YAĞCI, GENÇLERLE GELECEK İNŞA EDECEK: AFYONKARAHİSAR’DA YENİ VİZYON!”

İYİ Parti’nin Afyonkarahisar’da Genç Odaklı Seçim Vaadi

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, seçim çalışmaları kapsamında Erenler Bölgesi’ni ziyaret ederek esnaf ve öğrencilerle buluştu. Dinamik ve genç nüfusa hitap eden bir kampanya yürüten Yağcı, gençlerle fikir alışverişinde bulundu.

Yağcı, “Gençlerimizin düşüncelerini, önerilerini dinlemek ve onların beklentilerini anlamak bizim için büyük bir öneme sahip” dedi. Başkan adayı, Erenler Mahallesi’nin daha modern ve çağdaş bir hale getirilmesi için söz verdi ve ekledi: “Afyonkarahisar’ın geleceğini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz.”

Ayrıca Yağcı, Erenler bölgesinin şehrin Türkiye çapında tanıtımına büyük katkı sağladığını vurgulayarak burada eğitim gören öğrenci nüfusun şehrin fahri elçileri olduğunu belirtti. Alper Yağcı, üniversite öğrencilerinin ihtiyaç ve taleplerini yerine getirecek projeleri esnaf ve yerel halkla iş birliği içinde gerçekleştireceklerinin altını çizdi. Seçim vaatleri arasında öğrencilere yönelik konforlu mekânların yanı sıra ücretsiz wifi ve spor yapabilecekleri alanlar oluşturma planlarına yer verildi.

“IYI Parti Adayı Alper Yaycı’dan Şeffaf Belediyecilik Çıkışı: ‘Herkes Her Şeyi Bilecek!'”

İYİ Parti Adayı Alper Yağcı’dan Şeffaf Belediyecilik Vurgusu

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, sosyal medyada yayınladığı yeni video ile partisinin sosyal belediyecilik anlayışını duyurdu. Videoda, şeffaf belediyecilik hedeflerine dikkat çeken Yağcı, halkın bilgiye erişim imkânlarının genişletileceğini vurguladı.

Yağcı, “Bizim dönemimizde, vatandaşlarımız istedikleri zaman çalışmaların yürütüldüğü yerden ve belediyemizin çevrimiçi platformlarından her türlü bilgiye ulaşabilecekler” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda, geçmiş yıllarda AK Parti’nin uygulamalarına atıf yaparak, İYİ Parti iktidarında belediye kapılarının vatandaşlara tam anlamıyla açılacağının altını çizdi.

Alper Yağcı, şeffaf belediyecilik konseptini somut örneklerle açıklarken Afyonkarahisar’daki projelerin izlenebilirliğine vurgu yaptı. Yaycı, “Afyonkarahisar’da yapılan yatırımların başlama, bitiş tarihleri ve maliyetleri halkımızın gözleri önünde olacak.” dedi. Teleferik ihalesi başta olmak üzere, başlangıcı ve bitişi şaibeli ve maliyeti belirsiz ihalelerin artık sonlanacağını bildirdi.

YAĞCI’DAN SEÇİM VAADİ: İYİ KALPLİ ANNELER İÇİN YENİ HUZUR EVİ YOLDA!

Alper Yağcı’dan Huzurevi ve Yaşlı Bakım Evi Sözü

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı ve parti heyeti, yerel bir sivil toplum kuruluşu olan Gül Anneler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yağcı, derneğin kıymetli çalışmalarını yerinde inceledi ve yetkili isimlerle fikir alışverişinde bulundu.

Afyon Gül Anneler Derneği’nin başkanı Halise Saygı ve çalışanlarıyla yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Yağcı, derneğin başarılı projelerine dikkat çekti ve bu çalışmaların kent halkına kattığı değeri övdü. Başkan adayı Yağcı, “Afyonkarahisarlı olarak yaptıklarınızla gurur duyduğumu belirtmek istiyorum. Siz ve ekibinizi gönülden kutlarım,” dedi.

Halise Saygı’yı ve derneğin üyelerini nezaketleri için tebrik eden Yağcı, daha fazla insanın onların izinden gitmesi temennisinde bulundu. Seçim kampanyası boyunca her zaman barışçıl ve sevgi dolu bir yaklaşımın önemini vurgulayan Yağcı, derneğin bu değerleri somut bir şekilde hayata geçirdiğini belirtti.

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Yağcı mesajında; “Çanakkale Zaferi, topraklarımızı işgal eden ve Türk milletini yok etmek isteyen üstün silah gücüne sahip devletlere karşı kazanılmış, tarihimize altın harflerle yazdığımız büyük bir zaferdir. Topraklarımızı baştan sona işgale niyetlenen düşman kuvvetleri Çanakkale’nin geçilmezliğini en başta denizde görmüştür. Bu uğurda Milletimiz, yedi düvele karşı tek yürek savaşmış ve 250 bine yakın Mehmetçiği şehit vererek, Çanakkale sularını al kırmızıya boyamıştır.

Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır. O destan ki, verilen mücadelenin büyüklüğüne ve akan kanlarımızın ulvi damlaları hatırına, bugün şehitler günü olarak yâd edilmektedir. Bugünün anlam ve önemi ile şehitlerimizin aziz hatıralarını ebediyete kadar yüreğimizde taşımak her Türk vatandaşının boynunun borcudur.

Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünü İYİ Parti Belediye başkan adayı olarak yürekten kutluyor; bu savaşta yer alarak adını tarihe altın harflerle yazdıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi ve fedakâr milletimizi minnet, saygı ve şükranla anıyoruz” dedi.

Please follow and like us:
Pin Share