YAŞAM

TÜSAF’TA AFYON SESLERİ

TÜSAF ( Türkiye Sigorta acenteleri Birliği) 7. Olağan Genel Kurulu hafta sonu Ankara Ticaret Odası salonunda gerçekleştirildi. Yapılan seçim sonucu İlimizde faaliyet gösteren Afyon sigorta acenteleri derneği seçime damgasını vurdu.

Hafta sonu yapılan olağan seçimle beraber ilimizde uzun yıllardır dernek başkanlığı görevini başarıyla yerine getiren AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı, Bekir ÖZERDEM genel sekreterlik görevine seçildi.

Kalabalık bir davetli topluluğunun yanında, Türkiye’de kayıtlı bulunan Federasyona bağlı üye derneklerin katılımıyla gerçekleştirilen 7. Olağan Genel kurulda seçim coşku içinde geçerken, AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı başarılı sigortacı Bekir ÖZERDEM ilimizi uzun yıllar sonra sigortacılık alanında çok önemli bir makama gelmesinde büyük katkı sağladı.

TÜSAF Genel sekreteri AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir ÖZERDEM seçim sonrası yaptığı açıklama da

“ Biz bu seçimlerde ilimizi başarıyla temsil etmenin yanında, mesleğimizin çok daha kaliteli vasıflı ve her anlamda sorunlarını çözmek amaçlı gece gündüz demeden çalışmanın önemini bilerek yaşıyoruz.

Meslek komiteleri, acenteler, federasyon ve çatı kuruluşumuz SAİK’in önemini bilerek hareket ediyoruz. Bu anlamda sigorta sektörüne tabi olan herkesle uyum içerisinde sektörün sorunlarını çözmek ve her zaman iyiyi bulmak amaçlı çalışmalarımıza yön vereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini belirtiyoruz. Uzun yıllardır sigorta acenteliği ve dernek yöneticiliği yapmanın yanında artık sigorta üst kurullarında görev yapmanın bilinciyle, ilimizin hak ettiği yerde olması için sektörel konularda çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

TÜSAF Genel sekreteri Bekir ÖZERDEM 7. Olağan genel kurulla seçilen tüm yönetime birlik beraberlik adı altında başarılar diledi..

Peki Bekir Özerdem kimdir .Kısaca tanıyalım isterseniz..

1968 yıl Afyon doğumlu.

Çetin ve Erdem’in babası.

Alaattin ve Sabri ÖZERDEM ile yaklaşık 30 senedir sektör içersin de olan istikrarını kaybetmeyen birisi.

Önemli olan sevdiğin değil SEVGİN sözünü düstur edinerek yaşayan,

Afyon Sigorta Acenteleri derneğinin ülke genelinde bilinir halde olmasına sebep olan bir yönetim kurulu başkanı.

5 senedir yapmış olduğu SİGORTA GÜNDEMİ  ile

Memleketimize 12 civarında CEO, Üst düzey yönetici olmak üzere, sayısız sektör paydaşı getiren bir yayıncı

Türkiye Sigorta Birliği, TOBB Sigortacılık icra komitesi ve müdürlüğü, tüm STK lar ile ikili ilişkileri vasıtasıyla

Sigorta sektörüne yön veren sektörün nabzını tutma kabiliyetin de olan bir kişi.

Kaliteli bir Fenerbahçeli , ülke , Afyon  sevdalısı …….

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here