NE-NEREDE-NASILYAŞAM

MUHTEŞEM TAT VE LEZZET “MAİ CHEF”

Adı da kendi gibi özel ve muhteşem..Artık hayatınızda pide lahmacun şiş köfte ve Antep yemeklerinin en güzelini en lezzetlisini burada yani MAİ CHEF..

Uydukentte eski adıyla Chef sloo artık “MAİ CHEF” OLDU. Ustalar hiç değişmedi bilakis lezzet ve damak tadı çoğaldı.

Et ve et ürünlerinin en lezzetlisi yöresel Antep urfa ve Maraş yemeklerinin inanılmaz tadının yanında son derece şık nezih ve bir o kadar da hizmetin hijyenin tam adresi oldu. “MAİ CHEF”

Ahmet ve Mustafa Beyler amcaoğulları. Burayı işletirlerken tek amaçları var Oda şehrimiz insanını doğu mutfağı ve kendi yöresel ürün yelpazeleriyle buluşturmak.

Kuzu Kaburga, Kuzu Şiş, Adana Kebap, Al Nazik, Pideler dâhil ciğer, kavurma, çorbalar ve özellikle tatlılar ( Antep Katmer, Havuç dilimi baklavalar ve tereyağının enfes lezzeti gerçekten baş döndürüyor. Pek çok ailenin sıklıkla ziyaret ettiği yer kaliteyle ekonomiyi yan yana buluşturuyor.

Yakında isim değişikliğine gidecek olan firmamız hakkında Mustafa Bey bakın ne diyor” 8. Altın oklava yarışmasında Türkiye’nin gururu Ramazan şefim dâhil olmak üzere son derece elit ve kaliteli personelimizle gerçekten insanların damak tadına yön veriyoruz diyebiliriz. Aile ortamının sıcaklığını sizlere sunmak bizim temel vazifemiz. Yemekte ki kusursuzluğu sizlerin samimiyetiyle birleştirdik ve ortaya efsane lezzetlerin yeni kulvarı “MAİ CHEF” çıktı. Biz bu değişimi sadece segmentimizin daha üst noktada olması için modern ve damak lezzeti kültürünü aşılamak için kendimize şiar edindik.

Gerek restoranımızda gerekse evlere yapılan servislerimizle gerekse efsane olan baklava ve tatlılarımızla gerek aile kahvaltıları ve sabahın leziz çorbasını bizde tatmak için sizleri ve ailelerimizi ( MAİ CHEF’E) bekliyoruz.

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here