NE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

TEK BAŞINA ORDU “GÖKMEN ÇİÇEK”

SAYIN VALİ YALNIZ BIRAKILIYOR.

İnanılmaz bir çaba..İnanılmaz istek ve arzu Ama yalnız kalıyor Sayın Vali..

Kızıyoruz!. Çünkü şehrin sözde zengin adamları lafa gelince varlar, ama iş icraata gelince bir dakika acil işim var edebiyatıyla ortada yoklar. Yatırım yapanlara lafımız değil Şehrin sahibi havasında olan içi boşlara..Tek başına bir ordu gibi çalışan değerli Vali her zaman ki gibi iş başında. Ama açılışlarda boy gösteren zevat kayıp.. Frig vadisi için gecesini gündüzüne katan ve yoktan yer altında uyuyan bir asrı var eden değerli valimiz yine o yörede bir açılışta..Bakın neler yapıldı yine. “Ayazini her geçen gün güzelleşiyor. Gelen ziyaretçilerin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek olan Frigium Kafe’nin açılışı Vali Gökmen Çiçek, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla yapıldı”

Buraya kadar her şey süper!…. Peki bizim meşhur zenginler nerede?..

Devletin sınırsız destek verdiği efsane yerlere neden bu koca koca firmalar gelmiyor?

Şehrin sözde imparatoru olduğunu söyleyen attı mı mangalda kül bırakmayan ey zenginler neredesiniz??

Valilik resepsiyonların da başköşeye kasılan zengin ve siyasi tayfa neredesiniz?

Neden her şeyi Sayın valiye yıkarak caka satıyorsunuz biz yaptık diye? Biraz ayıp olmuyor mu?

Neredesiniz ey Afyonu çok seven ve düşünen gereksiz tayfa??

Bu sitemimiz “emriniz olur sayın valim” diyerek ortadan kaybolanlaradır..Yılların belki de asırların birikimini ortaya çıkaran süper Valimiz yalnız bırakılıyor Frig Vadisinde….İlin ve İlçenin zenginleri valiliğe işleri düştü mü hemen oradalar.Ama iş icraata düşünce sırra kadem basıyorlar. Ayıp ya ayıp..

Sanki Sayın Vali bilmiyor mu sanıyorsunuz? Kimi kandırıyorsunuz zavallı aklınızla? Yıllardır ilimizin “küçük olsun ama bizim olsun” mantığıyla yönetmediniz mi? Yıllarca il dışından gelen Yatırımcıları kapıdan çevirmediniz mi? Ama devletin terbiyesi, adabı, sakinliği, bunu artık kaldırmayacak.. Şehre yatırım yapacaksınız, istihdam oluşturacaksınız, üretim yapacaksınız. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın iş dünyasından talebi.. Ve Afyonun zenginleri siz kendinizi çok iyi biliyorsunuz. Devletimizin Valisine her daim yanında durarak yardımcı olacaksınız. Onu şehri güzelleştirirken, yatırımcıları teşvik ederken, yalnız bırakmayacaksınız..o kadar..Artistliğinizi sahnede değil, iş dünyasında yatırımlarda, katma değer üretir şekilde sergileyeceksiniz. Yani samimi olacaksınız..Son söz Sayın Valim her zaman her yerde yanınızdayız.Sezenin şarkısındaki gibi “BİR ÇAĞIR YETER”

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here