MÜZİK-SİNEMANE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

BAHÇEM PUB & GÜZELBAHÇEM RESTAURANT

Daha önceki adıyla 6.45 olan ve yenilenen tasarımlarıyla el değiştiren mekan Bahçem Pub ve Güzel bahçem restaurant yeni konseptiyle müşterilerine merhaba diyen eğlence mekanı Orhan Aldemir’in işletme müdürlüğüyle yeniden sevenlerinin karşısında…

Eğlence mekanımız şu sıralar oldukça rağbet görüyor. Kalabalık ve eğlence sever gurupların vazgeçilmez yeri haline gelen Bahçem Pub ve Bahçem Restaurant açık hava eğlencelerinin de baş yıldızı olarak konserlerine de her akşam devam ediyor.

Menüsünün zenginliği ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetin adresi haline gelen mekanda et ve et ürünlerinin yanı sıra renklendirilen bahçesi de göz kamaştırıyor.

İşletme sahibi Orhan Aldemir mekanı tamamıyla bünyelerine aldıklarını söyleyerek” Bizim amacımız ilimiz ve il dışından gelen misafirlerimizi en uygun ve en güzel koşulda misafir etmek ve sorunsuz eğlenmelerini sağlamaktır. Çalışanlarımızla beraber bir aile konseptinde hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Elbette ki yaz aylarının bu en güzel günlerinde ailelerimiz eğlenmek,  biraz keyif almak ve biraz soluklanmak üzere bizleri tercih ediyor. Bizde hizmetin en güzelini sunmak için deneyimli personellerimizle birlikte tüm imkanlarımızı sunuyoruz. “dedi.

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here