DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLARNE-NEREDE-NASILYAŞAM

TAŞ DEVRİ CAFE BÜYÜLÜYOR

TAŞ DEVRİ CAFE İNANILMAZ

Gerçekten çok hoş ve bir o kadar da etkileyici bir kafe…Bilirsiniz eskiden fenomen çizgi film taş devri vardı Hatırlayanlar bilirler. Fred Çakmaktaş ve Barni Moloztaş.. İşte kafemiz de tam da bundan esinlenmiş. Ambiyansı görselleri tamamen bunun üzerine kurulu. Değerli işletmeci dostumuz ablamız Nuran Bayras eşliğinde hizmet veren kafemizde yok yok. Sıcak ve soğuk içeceklerden tutunda fast foodlar, gözleme ve katmerler, tost kahvaltı Wafle ve aradığınız özel spesiyallerden her türlü yiyeceğe kadar Taş devri kafe inanılmaz derecede lezzet durağını andırıyor.

Geniş bir alanı olan kafe de hizmette sınır yok. Samimi ve güler yüzlü personellerinin yanı sıra oyun gurupları okey tavla gibi hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak aktivitelerde mevcut..

Taş Devri cafe erenlerde Meşhur çekirdek kafenin yanında. Kafede özellikle tarot ve kahve falı çok rağbet görüyor. Enfes tatların yanında eğlenceli ve çok kısa sürede canlı müzik aktiviteleri de faaliyete geçecek. Yani kısaca hem sizin için hem de aileniz için hoş ve rahat bir mekân.

Doğum günleri özel anlar sevgililer gününden tutunda sizin için özel ve güzel anların şahit olacağı bu mekânda mutlaka vakit geçirin.

 

 

Please follow and like us:
Pin Share