NE-NEREDE-NASILYAŞAM

İZOLASYONDA GÜVEN “GÜNOĞLU İZOLASYON VE KÖPÜK”

İZOLASYONDA GÜVEN “GÜNOĞLU İZOLASYON VE KÖPÜK”

Konutların binaların ahır ve kilerlerin besihanelerin gerçekten koruyucu dostu olan bir firma. Güvenilir çağdaş ve çok pratik …İzolasyon adına ne varsa sprey poliüretan köpük ve yalıtım firmamız son zamanlarda inanılmaz tercih konusu.. Günoğlu izolasyon KÖPÜK VE yalıtım adına ısı, su ,nem rutubet yalıtımı ses yalıtımı, trapez saç, çatı yalıtımı, ahır, kiler ve konut dahil ilçelerdeki kasabalardaki köylerdeki tüm konut bina ahır sera ve benzeri binalarda köpük izolasyon adına ne varsa yanınızda.. Besihane fabrika çatı ahşap yapı çatı araları GÜNOĞLU YAPI İZOLASYON KÖPÜK İLE TAMAMEN GÜVEN İÇİNDE..

Firma hakkında bilgi aldığımız Mahmut Bey diyor ki bizim tüm işimiz bu.

Afyonkarahisar’da poliüretan sprey köpük izolasyon ve yalıtım işleri günoğlu yapı güvencesi ile yapılır, bizden fiyat almadan karar vermeyin 2012 yılından bugüne Afyonkarahisar, Eskişehir, Antalya, Denizli ve çevre illerde hizmet vermekteyiz uzman kadromuz ile poliüretan sprey köpük temel izolasyon kör cephe izolasyon trapez sac izolasyon çatı arası izolasyon bodrum katı izolasyon ve daha bir çok alanda izolasyon ve yalıtım hizmeti sağlamaktayız, önce iş sonra ödeme !! verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve ödemeyi iş bittikten sonra alıyoruz önceliğimiz müşteri memnuniyeti afyon izolasyon ve yalıtım firması olarak siz değerli hemşerilerimizi Afyonkarahisar/merkez de bulunan ofisimize bekliyoruz. dilerseniz web sitemizde bulunan telefon numaralarından bizler ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz, ücretsiz keşif avantajı ile siz arayın biz gelelim

Yaklaşık 11 senedir poliüretan köpük adına yalıtım ve izolasyon adına poliüretan sprey köpük ile hayvan barınakları kilerler besihaneler temel izolasyonlar çatı arası izolasyonlar kör cephe uygulamaları teras yalıtımları dahil bu işi güvenle ve kaliteyle birlikte müşterilerimize sunuyoruz. Şehirler dâhil ilçe ve köylerimizde de bu işi vatandaşlarımıza sunuyoruz. Hem ekonomik hem de pratik bir şekilde..

Gerçekten yalıtım denince akla GÜNOĞLU YAPI İZOLASYON VE KÖPÜK geliyor.

Temel İzolasyonu Sprey Poliüretan Köpük İzolasyon

NEDEN GÜNOĞLU İZOLASYONU SEÇMELİSİNİZ?

Sprey poliüretan köpük izolasyon yapımında bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Bu hususlardan başlıcaları şunlardır:

Deneyim: Sprey poliüretan köpük uygulaması, uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle, ustanın deneyimli ve eğitimli olması önemlidir. Referansları ve geçmiş işlerini inceleyerek, ustanın daha önce bu işlemi başarıyla gerçekleştirdiğinden emin olun.

Lisans: Sprey poliüretan köpük uygulaması, bazı eyaletlerde lisans gerektirir. Ustanın, gerekli lisanslara sahip olup olmadığını kontrol edin.

Malzeme Kalitesi: Sprey poliüretan köpük uygulamasında kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Usta, malzemelerin kalitesi hakkında bilgi verebilmelidir. Kaliteli malzemeler kullanılmadığında yalıtım etkisi azalabilir ve malzemelerin ömrü kısalabilir.

 

Referanslar: Firmamızın referanslarına bakarak, daha önce çalıştığımız kişilerin yalıtım işlemleri hakkındaki deneyimlerini sosyal medyamızdan takip edebilirsiniz. Bu, ustanın kalitesi hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olabilir.

Tüm bu faktörleri dikkate alarak, işinde uzman ve deneyimli bir firma olarak Günoğlu izolasyonu seçerek, eviniz için en iyi yalıtım çözümüne sahip olabilirsiniz. Hafif bir malzemedir binalara fazladan ağırlık vermez.

Isı iletim katsayısı 0,020 lamda olup dünyadaki en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Sprey poliüretan köpük %100 e yakın kapalı hücre yapı özelliği

ne sahiptir. Bu özelliği sayesinde ısı yalıtımıyla beraber ses veya nem gibi sorunlar karşısında da güçlü bir bariyer oluşturur.

Sprey poliüretan köpük su buharı geçirgenliği sayesinde yüzeyin nefes almasını sağlar ve yoğuşmayı engeller.

Afyon’da sprey poliüretan köpük izolasyon hizmeti verdiğimiz ilçeler:

Sprey poliüretan köpük izolasyon hizmetini Afyon’da ve Denizli, Kütahya, Eskişehir, Uşak, Manisa gibi yakın illerimizde de vermekteyiz. İlçelerimiz ise

Başmakçı Bayat Bolvadin Çay Çobanlar Dazkırı Dinar Emirdağ‎ Evciler‎

Hocalar İhsaniye‎ İscehisar Kızılören‎ Sandıklı‎ Sinanpaşa Sultandağı ve Şuhut.

Sprey Poliüretan Köpükle Yalıtım Faydaları

Sprey poliüretan köpük izolasyon hayatımızın havasını hem ekonomik olarak hem de kalite olarak değiştirmektedir. Poliüretan köpük, çok yönlü bir yalıtım malzemesidir ve birçok avantaja sahiptir. Bazı faydaları şunlardır:

Yüksek yalıtım değeri: Poliüretan köpük, diğer yalıtım malzemelerine kıyasla daha yüksek bir yalıtım değerine sahiptir. Bu, daha az malzeme kullanarak daha yüksek bir yalıtım etkisi elde etmenize olanak tanır.

İyi sızdırmazlık özelliği: Sprey poliüretan köpük izolasyon, uygulandığı yüzeye sıkıca yapışarak, hava sızdırmaz bir yalıtım tabakası oluşturur. Bu, dışarıdaki hava koşullarının iç mekana girmesini engeller ve enerji tasarrufuna yardımcı olur.

Su direnci: Poliüretan köpük, suya karşı oldukça dirençlidir ve su yalıtımı için ideal bir seçenektir. Bu, nemli alanlarda kullanılabilmesini sağlar.

Yüksek mukavemet: Poliüretan köpük, sertleştiğinde yüksek bir mukavemete sahip olur. Bu, yapıya ek bir dayanıklılık sağlar.

Kolay uygulama: Poliüretan köpük, kolayca uygulanabilen bir yalıtım malzemesidir. Uygulama sırasında herhangi bir ek araç veya ekipmana ihtiyaç yoktur ve genellikle kısa sürede tamamlanabilir.

 

Tüm bu özellikleri göz önüne alındığında, poliüretan köpük ile yalıtım yapmak, enerji tasarrufu sağlamak, nemden korunmak ve bina performansını artırmak için iyi bir seçenektir.

Günoglu İzolasyon olarak yaptığımız tüm ısı yalıtım uygulamalarında gönül rahatlığıyla sprey poliüretan köpük izolasyon uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Poliüretan köpük ısı yalıtım alanında verimi en yüksek izolasyon malzemesi olarak ön plana çıkmaktadır ayrıca Sprey poliüretan köpük sayesinde çatıları, terasları, temelleri veya trapez saclar gibi birçok alanı izole edebilmekteyiz.

Poliüretan köpüğün strafor, taş yünü veya cam yünü gibi malzemelere göre ısı iletim katsayısı daha düşüktür(0,020 Lamda). Bunun yanında cam yünü ve taş yünü zemine yapışmadığı için boşluklardan sıcak-soğuk geçmektedir, kenar ve köşelerde boşluklar kalmaktadır. Sprey poliüretan köpük izolasyon ise zemine yapışarak boşluk bırakmadan izolasyon sağlar ve tüm kenarları ,köşeleri veya ulaşılması zor alanları rahatlıkla izole eder.

Binalarda poliüretan köpük kullanımının birçok avantajı vardır;

–Poliüretan köpük hem hafif hem de dayanıklı bir izolasyon ürünüdür. Uzun yıllar boyunca verimini korur.

-Kış günlerinde soğuktan yaz günlerinde sıcaktan korur.

-Soğuk havalarda sıcak veya soğuğun çarpışmasıyla oluşan terlemeyi keser.

-Trapez sac levhalarda büyük oranda ses yalıtımı sağlar.

–Sprey poliüretan köpük izolasyon tüm alanlara uygulanabilir(Çatı arası, teras, temel). Uygulama yapılmadan kirli yüzeyler temizlenerek poliüretan köpüğün zemine düzgün bir şekilde yapışması sağlanır.

-Diğer yalıtım ürünlerine göre hem uygulanması daha kolaydır hem de verimi en yüksek seviyededir.

Tüm uygulamalarımızdan önce ve sonra termal kamera ile yaptığımız işin hakkını verdiğimizi kanıtlıyoruz.

Genel olarak, poliüretan köpük ile yapılan ev izolasyonu yüksek performanslıdır ve kullanıcılar enerji tasarrufu sağladıklarını, ısı kaybının azaldığını ve iç mekânın daha rahat hale geldiğini bildirmişlerdir.

Bununla birlikte, bu işlem bir profesyonel tarafından yapılmazsa bazı olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir, örneğin kötü uygulama sonucu köpük tabakası çatlamalar oluşabilir. Bu nedenle, ev sahipleri, iyi bir izolasyon uzmanı olarak Günoğlu izolasyon ve köpük firmamızı seçerek işin doğru şekilde yapılmasını sağlamış olurlar.

Please follow and like us:
Pin Share