NE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

GAZLIGÖLDE SİHİRLİ ELLER “RIZA KONYALI ”

Gerçekten ne diyeceğimizi bilemedik. Bir kere vücutta gereksiz kireç bırakmıyor. Sihirli elleriyle neredeyse 70 yaşında ki insana yaptığı masajla şınav çektiriyor. Boyun bel ve vücutta ki tüm ağrıları şipşak buluyor ve deyim yerindeyse fizyoterapist misali kendi karışımı olan (26) çeşit özel yağıyla sizi dertlerinizden kurtarıyor ve teninizi bebek tenine döndürüyor.

Gazlıgöl de kendi yerinde insanlara şifa dağıtan değerli insan Rıza Konyalı yaptığı masajlarla ve egzersizlerle boyun ve bel fıtığını tedavi ediyor. Tabi ki bunu duyan Türkiye de tüm şehirlerde ki mağdur insanlar Rıza beyin kapısını çalıyor. Alternatif Tıp’ın üstadı Rıza Bey değerli eşiyle birlikte adeta seyyah Çelebi misali hastalarında ayağına gidip onlara şifa oluyor. Görüştüğümüz tüm insanlar hep olumlu yorumlar yapıyorlar. Kireç ve fıtıktan rahatsız olan 80 yaşında ki Ali İhsan Bostan bile sayesinde şifa buldum bastonu attım diyor. Diğer bir hasta bile İsmail Yıldırım İstanbul Küçükçekmece den gelip ki yaşı 64 Rıza beyi bulup tedavi oluyor.

Elbette burada Tıp’ı asla eleştirmiyoruz. Sadece Rıza beyin sihirli ve maharetli ellerinden şifa gören hastaları ve yakınlarının anlattıklarını aktarıyoruz. Onun yapmış olduğu lokal masajlar tedaviler ve alternatif yöntemler artık bakanlıklar nezdinde bile kabul görüyor. Çünkü Rıza Bey bu işi yaparken devletine vergisini de ödüyor ve vergi levhasını gururla dükkânına asmış kendisinden şifa gören insanları tedavi ediyor.

 

Please follow and like us:
Pin Share