DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLAREN GÜZEL AİLELERNE-NEREDE-NASILYAŞAM

ULUÇAY “ATA SPORUMUZ DÜNYAYA YAYILACAK

Uluçay, “Ata sporumuzu tüm dünyaya Afyonkarahisar’dan tanıtacağız

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Rahvan ve Atlı Spor Kulübü Başkanı Caner Varol ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Burada konuşan Uluçay, “Biz sizlere hizmetkar olmanın sözünü veriyoruz. Ata sporumuzu tüm dünyaya Afyonkarahisar’dan tanıtacağız” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Rahvan ve Atlı Spor Kulübü Başkanı Caner Varol ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’ı Rahvan ve Atlı Spor Kulübü Başkanı Caner Varol ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Atlı Spor Dalları Federasyonu Başkanı Zeki Genellioğlu karşılarken,  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Başkan Vekili Ömer Dayı, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il başkan yardımcıları ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

“Biz size hizmetkar olmanın sözünü veriyoruz”

Burada konuşan Uluçay, “Çok kıymetli başkanım ve değerli yönetim kurulu üyeleri öncelikle böyle bir coşku ve heyecanla bizleri karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sizler Rahvan ve Atlı Spor Kulübü olarak Afyonkarahisar’ımızın gururusunuz. Ata sporumuz olan rahvan atçılığında Afyonkarahisar’ı Türkiye’ye tanıtarak duyurdunuz. Emeklerinizden dolayı hepinize şehrimiz adına çok teşekkür ederim. İnşallah yeni dönemde göreve geldiğimizde de birlikte güzel organizasyonlara şehrimizde ev sahipliği yapacağız. Ben rahvan atçılığını gençlerimiz adına bir şans olarak görüyorum. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan koruyarak, kültürümüze ve tarihimize yakışan bir spor dalı. Genç bir kardeşiniz olarak her zaman sizlerin yanında olacağım. Burada bu vesile ile Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek abimize de teşekkür ediyorum. Sizlerin gayretleri ile Türkiye’nin en güzel en değerli pistini şehrimize kazandırdılar. Mehmet Başkanımızın sizlere vermiş olduğu tüm sözleri vazife olarak üstlendiğimi bir kez daha belirtiyorum. Rahvan atçılığını, ata sporumuzu Afyonkarahisar’dan dünyaya birlikte tanıtacağız. Yeter ki sizler genç kardeşlerimizi ata sporumuzla tanıştırmaya devam edin, biz size her zaman hizmetkar olmanın sözünü veriyoruz” dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te  yaptığı konuşmada, Rahvan ve Atlı Spor kulübünü ilimizde yaptığı organizasyonlar dolayısıyla tebrik etti.

Yoğun katılımla karşılanan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Rahvan ve Atlı Spor Kulübü adına plaket takdimi yapıldı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafları sonrasında sonlandırıldı.

 

 

Please follow and like us:
Pin Share