NE-NEREDE-NASILYAŞAM

YAĞCI “SİYASET MUHTARLIKLARDA YAŞAR

YAĞCI” YEREL SEÇİMİN KALBİNİN ATTIĞI YER MUHTARLIKLARDIR

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yaklaşan yerel seçimler öncesi saha ziyaretlerine tüm titizliği ile devam ediyor. Bu kapsamda Ali İhsan Paşa, Esentepe, Kanlıca, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret eden Yağcı, mahallelerin nabzını tuttu.

31 Mart’ta yapılacak olan mahalli seçim öncesi Afyonkarahisarlı hemşehrileri ile her platformda bir araya gelen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, mahalle sakinlerinin görüş ve fikirlerini almak, mahallelerin sorunlarını tespit etmek amacıyla muhtarlık ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Ali İhsan Paşa, Esentepe, Kanlıca, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallelerinde muhtarlarla fikir alışverişinde bulunan Yağcı, “Yerel seçimin kalbinin attığı yer muhtarlıklardır” dedi.

İYİ’LİKLE, GÜZELLİKLE HEP BİRLİKTE BU ŞEHRİ YÖNETECEĞİZ

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, mahalle muhtarlıkları ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Muhtarlıklar, mahalli seçimlerin kalbinin attığı yerdir. Mahallelerimizin sorunları, eksikleri, beklentileri neler en iyi burada görüp öğreniyoruz. Bu sebeple muhtarlarımızla istişarelerde bulunmak bizi bir adım öne taşıyor. Dolayısıyla hemşehlerimizle de fikir alışverişinde bulunma imkanı bulduğumuz bu ziyaretler, seçim yarışında bizi daha donanımlı hale getiriyor. Ben hemşehrilerimden aldığım yetkiyi onlarla birlikte kullanacağıma söz veriyorum. İYİ’likle, güzellikle hep birlikte bu şehri yöneteceğiz.”

YAĞCI”  EN DÜŞÜK MAAŞ 35 BİN LİRA!

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, seçim kampanyası boyunca yerel yönetim birimlerini ziyaret ederek, şehre hizmet politikalarını ve çalışanlara yönelik vaatlerini paylaşıyor. Bu ziyaretler kapsamında, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yağcı, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada, Afyonkarahisar’a yeni bir belediyecilik yaklaşımı getirmenin önemine değindi. Mutlu ve huzurlu çalışanların kenti daha da güzelleştireceğini vurgulayan Alper Yağcı, göreve gelmesi halinde personelin en düşük maaşını 35.000 TL’ye yükselteceğini, yılda 52 defa ikramiye ödemesi yapacağını ve öğle yemeklerinin ücretsiz olacağını garanti altına aldıklarını söyledi.

Yağcı’nın belirttiğine göre, şehir hizmetleri bir ekip işi ve mutlu çalışanlarla başarının elde edileceğine inanılıyor. İYİ Parti adayı, çalışanları siyasi görüşlerine göre değerlendirmeyeceklerini ve kimseyi işinden edilmeyeceğini açıkladı. Belediye ekibi ile birlikte, tüm Afyonkarahisar halkı için daha yaşanabilir bir şehir inşa etmeyi hedeflediklerini duyurdu.

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama Mesajı

Başta aile olmak üzere toplumun en önemli yapı taşı olan, hayatımızın her anını daha özel kılarak güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı sırasında ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yıllarında fedakarlıklarıyla yeniden devlet kurma yükünü paylaşan Türk kadınının dünyaya örnek teşkil edecek şekilde yetişmesi ve toplumsal hayat içerisinde yerini alması için döneminin en ileri adımlarını atmıştır. Türk kadınına verilen haklar Cumhuriyetimizin önemli kazanımlarından biri olmuştur. Eğitim, bilim, kültür, sanat, siyaset, ekonomi ve spor gibi her alanda büyük başarılar ortaya koyan kadınlarımız, annelik gibi manevi rollerin yanında, bu gün toplum içerisinde söz sahibi olmanın da haklı onurunu yaşamaktadır. Aile kurumunun temeli, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkan sağlayacak şartları hazırlamak, toplumumuzun temel ve ortak sorumluluğudur.

Bu özel günde tüm kadınlarımıza hak ettikleri saygı ve değerin gösterildiği, güzel günler temenni ediyor; Şehrimiz, ülkemiz ve dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Please follow and like us:
Pin Share