EN GÜZEL AİLELER

ALANINDA BİR PROFESYONEL “UZ. DR. ELÇİM BAYRAK”

Onu nasıl anlatacağımızı inanın bilemedik. Son derece samimi, neşeli ve hastalarının biricik doktoru. Alanı olan Kadın doğum mütehassısı doktorumuz doğum ve kadın hastalıkları konusunda son derece bilgili ve yetenekli.

Devlet hastanesinden, özel sektöre geçiş yapan değerli insan evli ve bir kız annesi. Değerli eşi yine hekim olan Serdar Bayrak beyle son derece mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürüyor. Bu arada tüp bebek uzmanlığı konusunda son derece başarılı ve öğrenme hırsıyla sürekli kendini geliştiren doktorumuz hastalarının yoğunluğu nedeniyle tamamen kendini onlara adamış durumda Elbette yeşili doğayı ve hayvanları çok seven Doktor Elçim Hanım Fertillife Sağlık Gurubu Afyon Hastanesinde kadın doğum uzmanı olarak hastanenin gözdesi konumunda..

Onu yurt içi, gerekse yurt dışı operasyonlarda görürseniz sakın şaşırmayın. Neden diye sorarsanız Somali Cibuti ve Güney Afrika da gönüllü görev yapan inanılmaz insan ihtiyaç sahibi insanların da adeta gönüllü kanatsız meleği gibi.. Ölümsüz aşkı Serdar bey ile sağlık alanında aile olarak hizmet veren bu değerli insanlar yaşamlarını başkalarının mutluluğuna adamış muhteşem insanlar.. 

 

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here