YAŞAM

“ÇÖL” SANDIKLIYA SIĞMIYOR

Gerçekten bu başlığı atarken çok düşündük. Bir ilçe başkanı düşünün son derece kaliteli işlere imza atsın ve bağlı olduğu ilde adı çok konuşulsun. Kimden mi bahsediyoruz?. Tabi ki Sandıklı ilçemizin başarılı genç ve dinamik başkanı Mustafa Çöl den bahsediyoruz. Hele hele şu son yapılan ışıklandırmalara bayıldık desek yeridir. Adeta ilçeye modern bir şehir havası veren çalışma için ayrıca kendisini kutlamak gerek. Ak Partinin Sandıklıda ki yüz akı başkan bir saniye olsun yerinde durmuyor İlçesi için bir ayağı Başkentte ve yurtdışında olan değerli insan kadrosuyla da göz kamaştırmaya devam ediyor. Belediyede ki odasının kapısı herkese açık. Yaşlılara ve büyüklerine son derece saygılı olan başkan mümkünse onların derdini hemen hallediyor. Son derece zeki ve pratik olan başkanın sosyal medyayı kullanması da ona artı kazandırıyor. Basının değerini ve önemini çok iyi bilen değerli insan bu sektörün çalışanlarını da yalnız bırakmıyor. Sandıklı halkı da başkanlarını ciddi anlamda çok seviyorlar. Dedik ya başarılı insanların diğer insanların kalbine girmesi an meselesi. Sayın Çölde bu yolu çoktan bitirdi.

 Mustafa Çöl^ün kendi ağzından yapılan binlerce hizmetten bazıları şöyle”

Pazar yeri üzeri Enerji üretimine başlıyoruz…

Her alanda üreten Belediyecilik örneği.

Hayırlı Olsun GES PROJEMİZ. Yeni Yılın İlk Müjdesi İSTİHDAM…

2021 İnşallah yatırımlarla dolu bir yıl olacak…

Organize Sanayi Bölgemizde bölgenin en büyük Tıbbi Aromatik Bitkiler işletme fabrikasının temellerini atıyoruz…

100 kişi istihdam edilecek olan işletmede ayrıca çiftçilerimize sözleşmeli aromatik bitkilerin ekimi ve dağlarımızdan toplanacak her türlü tıbbi bitkilerin alımları gerçekleşecektir.

İlçemize HAYIRLI OLSUN… Mustafa Çöl

Koyuncu Holding’in ilçemizde ki 120 bin metrekare sera yatırımı hayırlı Olsun…

Yaklaşık 150 kişilik istihdam, ihracat ve binlerce ton üretim…

Sandıklı’mızı Jeotermal Seracılıkta MARKA yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz…

Yatırım Bedeli Yaklaşık 50 Milyon TL..

 Daha o kadar çok hizmet var ki anlatılacak gibi değil. Dedik ya inanılmaz bir başarı ve gurur sayın Başkanın haklı olarak tüm Sandıklıya armağanı olmuş. 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here