NE-NEREDE-NASILYAŞAM

OLGUNDAN EROĞLUNA” SAKIN TEHDİT ETME”

“Afyonlu’yu Tehdit Edene Allah’ın İzniyle Haddini Bildiririz”

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu’na ateş püskürdü. Olgun, “Sayın Bakanım bu vesileyle soruyorum; 22 yıldır mahalli seçimlerde her ilçe ve mahalleye verdiğiniz sözleri tek tek çıkarıp yayınlayacağım. 22 yıldır bu sözlerle vatandaşı kandırdığınız yetmiyormuş gibi şimdi bakanda, milletvekili de değilsiniz. Bu memlekete ne faydan olacak? Buna rağmen insanlarımızı tehdit etme. Biz saygımızdan ödün vermiyoruz. Ancak Afyonkarahisar’lıyı tehdit edene de haddini bildiririz.” dedi.

İyi Partinin aday tanıtım toplantısında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, AK Partili Veysel Eroğlu’na seslendi. “Gittiğim her yerde tehditlerinizi duyuyorum. Afyon’un hangi karış toprağında tehdit duyarsam yeminler olsun ki peşlerine teneke ordusuyla ordu takmazsam benim adım Hakan Şeref Olgun değil”DEDİ..

Veysel Eroğlu’nun bir açıklamasında “Tek kanatlı olan uçak uçar mı?” sözlerine cevap veren Hakan Şeref Olgun, “Sen şimdi Bakan da değilsin milletvekili de değilsin. Şöyle veya böyle bakanlık yaptın, iyi kötü hizmetlerin olmuştur elbette. 22 yıldır verdiğin sözlerin hep hepsini çıkartacağım. Hangilerini yaptın göreceğiz.  Artık bakan da değilsin vekili de değilsin merak ediyorum bu memlekete ne faydan olacak. Tüm verdiğin sözlerini bulacağım, hesaplaşacağız seninle. Kimse ne beni ne başkan adayımı ne de bir partilimi tehdit edemez. Bizi tehdit etmeye kimsenin gücü yetmez. Gittiğim her yerde tehditlerinizi duyuyorum. Afyon’un hangi karış toprağında tehdit duyarsam yeminler olsun ki peşlerine teneke ordusuyla ordu takmazsam benim adım Hakan Şeref Olgun değil” dedi.

Veysel Eroğlu’ndan tehdit etmekten vazgeçmesini ve kendi adayının özelliklerini açıklamasını isteyen Olgun; “Afyon’da bizim adayımız Alper Yağcı. Sen çık senin adayının bizim adayımızdan üstünlüğünü anlat. Ona ikna et beni? Diploması mı yüksek? Neyi yüksek?  Adam İl Genel Meclisi üyeliği yapmış. Yıllardır siyasetin içerisinde. Siyasetin her kademesinde yer almış, çocukluğundan beri Afyon sokaklarında geziyor. Her mahalleye, her sokağa gitmişliği var. Sadece seçim zamanı sahaya çıkmadı bizim adayımız. En liyakatli kişi bu işi en güzel yapacak kişi Alper Yağcı’dır. Sen bunu çürüt. Kalkıp bizi tehdit etme. Sizleri rezil ederim” dedi.

 

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share