YAŞAM

BAŞKAN KOYUNCU, “KADINLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Üretici kadınlar ile bir araya gelerek sohbet eden Başkan Koyuncu, “Üreten kadınlarımızın her zaman yanındayız” dedi.

üreterek ailesine ve ülke ekonomimize katkıda bulunan güçlü kadınları Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ziyaret etti.  Kadınların üretken bireyler olarak toplumsal yaşama katılmalarını ve el emeklerini değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kooperatif çatısı altında buluşturduklarını ifade eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, kadınlarımızla sohbet ederek üretici kadınlarımızın istekleri değerlendirildi.  Başkan Koyuncu, “İlçemizde bulunan hünerli elleri ortaya çıkarmak ve hünerli ellerle oluşan ürünleri vatandaşlarla buluşturmak istiyoruz. Kadın Kooperatif’imizin esas amacı da budur. Bunları yaparken de hem üretime katkı da bulunmak hem de o ailelerin kendi ailesi bütçesine katkı da bulunması için kooperatifimizi kurduk. Arkadaşlarımız çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiler”

“Belediye olarak üreten kadınlarımızın her zaman yanındayız”

Belediye olarak Üreten kadınların her zaman yanında olacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Koyuncu, “Kadınlarımızın hayatta ekonomik anlamda söz sahibi olmaları için çalışıyoruz. Üreten kadınlarımızın her zaman yanındayız. Kadınlar burada hoş vakit geçiriyor ayrıca aile bütçelerine de katkıda bulunuyorlar. Burada kooperatif yöneticilerimize ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen Kaymakamımız Osman Bilici’ye de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here