TURİZM-SAĞLIKYAŞAM

BELEDİYENİN SPOR MUCİDİ “SAMİ ÇETİNAKTI”

Sami Çetinaktı müdürümüz der ki;

Sabah Namazını Eyüp Sultan Camii

Öğle Namazını Süleymaniye Camii

İkindi Namazını Ayasofya Camii

Akşam Namazını Çamlıca Camii’nde Eda Ettik..

Ülkemizin Bekası, Devletimizin ve Milletimizin Refahı İçin Rabbimize Dua Ettik.

#Ayasofya’nın Açılması İkinci Fetihtir diye ekleyen değerli müdürümüz sportif faaliyetlerde Afyon Belediyesinin gerçekten yüz akı..Değerli eşi ve evlatlarıyla birlikte Kadim kent İstanbul da gezerken bir taraftan da görevinin bilinç ve sorumluluğuyla birlikte hareket ederek kendi ilimizle ilgili plan ve projelerini not ediyor. Sami Bey uzun zamandır belediyenin sportif faaliyetlerinde imzası olan bir isim. Hareketli atak ve icraat adamı. Zeybek başkan onunla ne kadar gurur duysa haklıdır. Gençlerimizin spor alanındaki başarılarının temelinde o var. Başarılı ve alanında uzman olan değerli müdürümüz adeta yetenek avcısı misali süper yetenekleri keşfedip bulmakla ünlü..

Sami Çetinaktı, Çanakkale Şehitlikleri’nde. Gençlerle Ecdadın İzinde…

2022 Yılında 2022 Gençle Çanakkale’ye Projemiz Devam Ederken, Bu Haftaki Ziyarette Gençlerle Birlikte Ecdadı Ziyaret Ettik diyor değerli müdür..

4 Okuldan 130 Öğrencimiz Çanakkale Şehitlerini Ziyaret Ederek, Onca İmkânsızlıklar İçerisinde Vatanı Savunan Ecdad İçin Dua Ettiler.

Duygusal Anların Yaşandığı Ziyaret Sonunda Gençler,  Bu İmkânı Kendilerine Sağlayan Belediye Başkanları Mehmet Zeybek’e Teşekkürlerini Gönderdiler…

#GençlikGeleceğimizdir

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here