DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLARMÜZİK-SİNEMAYAŞAM

ÇAVDARLARDAN EFSANE DÜĞÜN

ÇAVDARLAR DA MUTLU ANLAR

İlimizin sevilen ve sayılan siması mermer sektörünün tanınmış yüzü iş insanı Hüseyin Çavdar biricik oğlunun mürüvvetini geçtiğimiz hafta sonu Akrones otelde yapılan görkemli bir düğünle gördü… Kapıda misafirlerini karşılayan ve Yoğun bir katılım ve iş insanları bürokrasi ve bilinen simaların katıldığı düğün merasimine sevilen sanatçı Funda Arar damga vurdu.

Sevim ve Muhsin Konuk çiftinin güzeller güzeli kızları Büşra ile Dudu ve Hüseyin Çavdar çiftinin yakışıklı oğulları Ömer, Akrones otelde düzenlenen kalabalık bir davetli topluluğu önünde dünya evine ilk adımlarını attılar.

Yoğun geçen düğün merasimin de davetliler genç çiftin mutluluğuna ortak olurken, sahne alan sevilen sanatçı Funda Arar ise davetlileri söylediği şarkılarla adeta kendinden geçirdi. Pastaların kesilmesi ikramlar ve gecenin kusursuz olması ise dikkat çeken unsurlardandı.

Davetliler arasında Afsü Rektörü Nurullah Okumuş,Ticaret Odası Başkanı Hüsnü Serteser ve eşi, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Sanayiciler Ve İş adamları Derneği Başkanı Kadir Sayın ve ailesi de hazır bulundu.

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share