DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLARNE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

UZMAN KURULUŞ “KOCATEPE DİŞ KLİNİĞİ”

UZMAN KURULUŞ “KOCATEPE DİŞ KLİNİĞİ”

Gerçekten böylesine deneyimli ve uzman kadronun dahası diş ve ağız sağlığında kendinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir kuruluş…

Kocatepe Ağız ve Diş sağlığı polikliniğinden bahsediyoruz. Uzman hocalar son sistem cihaz ve ekipmanın yanı sıra son derece hijyenik ve ailenizin adeta sağlık dostu.

Kurucu ve sorumlu müdür yakışıklı dostumuz Ramazan Kara klinikle ilgili bilgiler aktarırken, değerli dostu kadim arkadaşı ve ortağı diş hekimi Muhammed Esad Arslan ile birlikte uzman bir kadro kurarak ilimizde çok büyük bir eksikliği giderdiler.

Elbette bir diğer değerli ve uzman isim diş hekimi Ayşegül Altıntaş ile birlikte bu yolculuğa çıkan isimler ağız ve diş sağlığı konusunda yeni ve çığır açacak tecrübelerini birleştirerek Afyonlu vatandaşlarımızın ailelerimizin çocuklarımızın kurtuluşumuzla adeta özdeşleşen KOCATEPE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI merkezine önemle gelmelerini tavsiye ediyoruz.

Kalabalık bir davetli topluluğuyla açılışını gerçekleştirilen kurumda açılış kurdelesini Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in yanı sıra eski milletvekili Mahmut Koçak, MHP 2.sıra adayı Yücel Genç, MHP il yönetiminden Osman Gür ışık ve yoğun vatandaş katılımıyla gerçekleşti. Açılışta konuşan işletme ortaklarından ve sorumlu müdür Ramazan Kaya amaçlarının sağlıklı kaliteli ve vatandaşların güven içerisinde ağız ve diş sağlıklarını işletmelerinde yapmalarını arzu ettiklerini belirtirken, müzik gösterisi ve ikramlarla sağlık alanına yeni bir boyutun geleceği müjdesini de verdi.

İşletmede diş hekimleri Muhammed Esad Arslan, Ayşegül Altıntaş, hekim asistanları Büşra Gökpınar, Sümeyra Altan, ve sekreter Turnagül Taşar da hazır bulundular.

 

Please follow and like us:
Pin Share