DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLARNE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

EMİRDAĞDA HALK EKMEK VATANDAŞLARLA

Başkan Koyuncu müjdeler kervanına halk ekmek ve bilim merkezi projeleriyle start verdi. Yaptığı açıklamada ise şu görüşlere yer verdi.

Bugün sabahın erken saatlerinden itibaren uyguladığımız HALK EKMEK satışına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ediyorum.

Sabah saatlerinden itibaren 4000 adet Halk Ekmeğini siz değerli vatandaslarımıza ulaştırmakla beraber yoğun talebe de yetişemediğimizden dolayı üzgün olduğumuzu ifade etmek istiyorum.

Emirdağlı hemşehrilerim şunu iyi bilsin ki; Halk Ekmek uygulaması sadece birkaç gün değil bizler burada olduğumuz sürece devam edecektir.

Hatta bizlerin yeni seçim dönemi beyannamesinde de yer alarak daha modern ve hızlı bir şekilde halka arzını da yeni dönemde gerçekleştireceğiz.

Belediyemize ait ve Hayırseverlerimizin bağışladığı KADİM DOSTLAR ekmek fırınında üretime devam ettiğimiz Halk ekmek uygulamasına ilave olarak, dar gelirli vatandaşlarımıza günlük 1000 adet ekmek arzımız Belediye sosyal markette ve belediye aşevinde günlük 300 adet ekmek arzımız ücretsiz olarak devam etmektedir.

Buradan tüm hemşerilerimize duyururken, KADİM Dostlar Ekmek Fırını hayırseverlerine de teşekkür ediyorum.

Bu arada Her yaştan farklı birikime sahip insanları bilimle buluşturan, bilgiyi kaynağından öğrenmelerini sağlayan ve merakı tetikleyen Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi içerisindeki Bilim Merkezimiz öğrencilerimizle anlam kazanıyor.

Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından düzenlenen Dönem Sonu Faaliyet Haftası kapsamında okullarımızı ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda Şükrü Mola İlkokulu öğrencilerini misafir eden Merkezimizde öğrencilerimiz farklı deneyimler yaşadı.

Okul öğretmenlerimiz, çocukların bilimle buluşturulmasına vesile olan Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezini şehrimize kazandıran Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’ya teşekkür ettiler.

Please follow and like us:
Pin Share