DÜĞÜNLER - ÖZEL ANLAREN GÜZEL AİLELERHAFTANIN GÜZELİNE-NEREDE-NASILYAŞAM

AYNUR KUAFÖR’DEN 20. YIL KUTLAMASI

Afyon’un ünlü kuaförlerinden Aynur Girgin meslekte 30, iş yeri olarak 20. Yılını düzenlediği kokteyle dostları ve müşterileri ile birlikte kutladı.

Dumlupınar mahallesinde 20 yıldır Aynur Kuaför olarak haklı bir üne sahip olan Aynur Girgin iki kutlamayı bir arada yaptı. Meslekte 30. Yılını kutlarken kendi kuaförünü açmasının ise 20. Yılını yakın dostları ve müşterileri ile birlikte kutladı. Özel olarak sipariş verdiği siyah kıyafetinin içinde bir kuğu gibi görünen Aynur Girgin herkesin dikkatini çekti. Kendisi gibi siyah kıyafet giyen çalışma ekibini görenler “kara melek olmuş bunlar” dediler.

Afyon Dumlupınar mahallesinde 20 yıldır Aynur Kuaför olarak hizmet veren Aynur Girgin, “Çok sevdiğim mesleğimde 30 yılı geride bıraktım. İş yeri sahibi olarak da 20 yıldır Afyon’un kıymetli hanımlarına hizmet veriyorum. Birçoğunun düğünlerine, doğumlarına tanıklık etmiş biri olarak şimdi onların kızlarının saçını yapıyorum. 20 yıldır her zaman benimle olan kıymetli müşterilerim ve dostlarımla bir araya gelerek küçük bir kutlama yapmak istedim. Katılan herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Aynur Kuaför’ün 20. Yıl kutlamasına dostları ve müşterileri olduğu kadar meslektaşları da yalnız bırakmadı. Afyonkarahisar Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Suat Uygur’da kutlamaya katılarak Aynur Girgin’i tebrik edip başarı dileklerini iletti. Girgin, “Bu özel günümde beni yalnız bırakmayan kıymetli başkanım ve sevgili meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Nice 20 yıllarda birlikte olmak umuduyla hepsine başarılar diliyorum.” diye konuştu.

 

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share