GenelTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

HASTA BAKIM VE REFAKATTE “AYES DANIMANLIK”

En büyük eksiklik kapatıldı desek yeridir AFYONUN..Böylesine ihtiyaç ve şu zorlu dönemlerde pandemi koşularıyla birlikte hasta bakım ve tedavi koşullarının olmadığı dönemde Ayes Hasta bakım Hizmetleri Hızır gibi yetişti şehrin imdadına inanın..
İlimizde kuruculuğunu yapan iki özel Bayan Reyhan Susuz ve Zeynep Erdoğan hanımefendiler ilimizde eksikliği duyulan ve acil ihtiyaç olunan hasta yaşlı bakım ve refakatçilik hizmetleri konusunda uzman bir kadroyla birlikte ilimize merhaba dediler. Şehir merkezinde Merkez ziraat bankası ATM’ lerinin tam karşısında, bürolarını açan değerli insanlar burada hasta bakım, yaşlı bakım, çocuk bakımı, evde yatılı, pandemi ve omicron hasta bakımı ev iş otel ve plaza temizlik ekipleri de dâhil tüm işlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla birlikte size garanti sunarak yapıyorlar.
UZMAN HASTA VE YAŞLI BAKIMI AYES’İN İŞİ
Profesyonel idari bakım merkezlerini oluşturan ekip Türkiye’nin belirli şehirlerinde şubelerini açarak yaygın hizmet ağıyla birlikte biz buradayız diyorlar.1238 nolu işkur özel istihdam bürosu olarak ta hizmet veren AYES Danışmanlık, Eskişehir merkez olmak üzere Afyon Denizli, İzmir ve Konya illerinde inanılmaz faaliyetleri var. Afyon Müdürü Reyhan Hanım”Biz çok kısa sürede bu şubemizi açarken temel amacımız evlerinde bakıma muhtaç veya yaşlı insanlarımızın profesyonel bakım ve refakat işlemlerini sağlayarak onlara bir nevi aile ferdi kıvamında yardımcı olmak için hizmet veriyoruz. Tabi ki en büyük özelliğimiz uzman elemanlarımızla yaşlı ve bakıma muhtaç insanlarımızın hizmetlerine talip olmak ve aile fertlerinin gözleri arkada kalmaması için kusursuz hizmetin önemine değinmekti. Bizlere 0552.698 00 26 nolu telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz. Yaşlı ve hasta insanlarımızın yanında refakat hizmetlerini sunmak hem güven hem de kaliteli bir sunum gerektirir. Bunun dışında alanlarında belgeli uzman ve teknik kadrolarımızla birlikte ilimizde bu büyük eksikliği görüp alanı değerlendirmeye karar verdik” dedi.

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here