YAŞAM

EMİR ADALI’DAN MUHTEŞEM ÇIKIŞ ‘GÖRÜLMÜŞTÜR’

Sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı’nın ‘Görülmüştür’ adlı kitabı çıktı.
Emir Adalı’nın 2009 yılından bu yana kaleme aldığı şiir ve mektuplarından oluşan satırlar siz değerli okuyucuların zihninde güzel duygular uyandıracak.
Emir Adalı’nın yeni kaleme aldığı kitabı okurlarını heyecanlandırırken aynı zamanda ilgi odağı oldu. Bu harika kitabı edinmek için tükenmeden satın almanızı tavsiye ediyoruz.
‘Görülmüştür’ adlı bu seçkin kitabı D&R – idefix – bkmkitap – kitapsepeti – trendyol – hepsiburada – İkinci Adam Dükkân ve Seçkin Kitap Evi’nden kolaylıkla temin edebilirsiniz.
Adalı: “Acımı sevincimi bu satırlarda sakladım”
Yazar, sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı’nın anlatımıyla ise ‘Görülmüştür’
Görülmüştür yazısıyla süslenmiş mektubunu
Aldım akşam sayımında
Bana yazdığın sitemli sözler arasında kayboluyorum
Hasret kokan parmaklarının kokusu
Yayılır küf kokan odama
Dedim ya duygularım sayfalara sığmıyor
Kelimeler kifayetsiz kalıyor çizgiler arasında
Gözlerim yorgun, kalemim kırgın
Bir veda değil sadece tatlı bir hoşça kal

Kitabın sayfalarını çevirmeden önce bu notumu okumanızı istedim.
Bu şiirlerin her bir satırını, noktasını virgülünü bir anlam taşıdığı için yazdım. Acımı, sevincimi, yaşadıklarımı 2009 yılından bu yana yazmaya başladığım şiirlerimde satırlara sakladım. Ve sonunda bu şiirleri kitap hâline getirmeye karar verip siz değerli okurların beğenisine sundum, umarım keyifle okursunuz. Sevgilerimle, Emir Adalı.
Emir Adalı kimdir?
Sinema ve dizi yapımcısı olan Emir Adalı aynı zamanda oyuncudur. 2020 yılında çekimleri yapılan Sipahi dizisinin yapımcısı olan Emir Adalı, dizide Cemo karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında yapımcılığını üstlendiği İki Buçuk Mafya dizisinde fenomenleri bir araya getirmiştir. Emre Gül, Deniz Toma, Selahattin Taşdöğen ve Şevki Özcan gibi oyuncular projede yer almıştır.
Yazar, sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı ‘Fenomen Sizsiniz’ adlı projede birçok kişiye ücretsiz destek sağlayarak oyunculuk yapma yolunu da açmıştı.
Emir Adalı okuyucularının Görülmüştür’den sonra heyecanla bekleyeceği yeni kitabını ise şimdiden kaleme almaya başladı.

Please follow and like us:
Pin Share