NE-NEREDE-NASILYAŞAM

YAĞCI “MUHTARLARLA EL ELE YÖNETİME TALİP!

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Afyonkarahisar’da yerel seçimlere hazırlık sürecinde aktif bir şekilde çalışmalarını yürütmekte ve “SEN İSTE AFYONKARAHİSAR” sloganı ile şehrin farklı noktalarını ziyaret ederek yerel halkla buluşuyor.

STK’lar ve Afyonkarahisar’ın halkıyla doğrudan temasa geçmeyi önem veren Yağcı, mahalle muhtarlarıyla gerçekleştirdiği toplantılar aracılığıyla vatandaşların beklentilerini ve mahallelerin temel ihtiyaçlarını belirleme gayretinde. Sahipata, Hoca Ahmet Yesevi ve Veysel Karani mahallelerinin muhtarları ile yapılan görüşmeler esnasında, mahalle sakinlerinin görüş ve düşünceleri dikkatle dinlenerek, paylaşılan fikirler ışığında Yağcı’nın projeleri halka tanıtıldı.

İYİ Parti’nin il ve ilçe düzeyindeki yöneticilerinin eşlik ettiği bu ziyaretlerde, İYİ Parti Afyonkarahisar merkez İlçe Başkanı İzzet Köken de hazır bulundu. Ziyaretlerin, mahallelerin sosyal yaşam ve belediyecilik açısından önceliklerini tespit etmek adına büyük önem taşıdığını vurgulayan Yağcı, muhtarların şehir yönetiminde oynayacakları kilit rolün altını çizdi.

Alper Yağcı, mahalle muhtarlarını ziyaret etmenin verdiği memnuniyeti dile getirerek, mahallelerin sorunları ve beklentilerinin en iyi şekilde yerinde tespit edilebileceğini belirtti. Yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesinde muhtarların önemli bir konumda olduğuna dikkati çeken Yağcı, düzenlenen bu istişarelerin kendisine stratejik bir perspektif ve halkla iletişim imkanı sunduğunu ifade etti.

Seçilmesi durumunda toplumun talep ve ihtiyaçlarını dikkate alma sözü veren Yağcı, yönetim sürecine halkın dâhil olacağının ve birlikte bir idare tarzının sürdürüleceğinin altını çizdi.

Yağcı :”Sahipata Mahallesi İYİ Belediyecilik Anlayışı İle Tanışacak!

İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı Sahipata mahallemizde ziyaretlerinde bulunarak esnafımız ve halkımız ile bir araya geldi.

Yağcı “Sıkmadığımız el dokunmadığımız yürek kalmayacak. Merkez İlçe Başkanımız İzzet Köken, İl ve Merkez ilçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile belediye meclis üyesi aday arkadaşlarımızın eşlik ettiği ziyarette esnaf ve hemşehrilerime teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sen İste Afyonkarahisar”

“Mahallelerimizi birer birer dolaşarak vatandaşlarımızla buluşmak, onların taleplerini dinlemek ve çözüm odaklı projelerimizi paylaşmak bizim için son derece önemli” diyen Başkan adayı Yağcı “Sahipata Mahallesi’nde yaşayan hemşehrilerimizle bir araya gelerek onların görüşlerini almak ve projelerimizi anlatmak bizim için bir fırsat. İnşallah İYİ Parti Belediyeciliğinde Sahipata mahallemiz layık olduğu hizmetleri fazlasıyla alacaktır” dedi

Yağcı’dan Esnafa Destek Sözü: ‘Afyonkarahisar’ın Hizmetkârı Olacağım'”

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Yağcı, 2.sanayi bölgesindeki esnaf ve kooperatif yönetimi ile buluştu. Afyonkarahisar’ın 2. Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifine ve bölgedeki esnafa destek ziyaretinde bulunan Yağcı’ya, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ve partinin il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Bu önemli ziyaret sırasında, 2. Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifinin mevcut problemleri ve ihtiyaçları hakkında kooperatif başkanı Halil Acar ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişi yapıldı. Yağcı, Afyonkarahisar için geliştirdikleri projeleri esnaf ve kooperatif yetkilileriyle paylaştı, iletişimi her zaman açık tutacaklarını ve katılımcı bir belediyecilik anlayışı benimseyeceklerini ifade etti. Sanayi sitesinin uzun yıllar süren çabalar sonucunda bugünlere ulaştığına dikkat çeken Yağcı, bölgenin halen pek çok sorunla mücadele ettiğini ve bunların çözümü için esnaf ve kooperatif yönetimiyle omuz omuza çalışmayı vaat etti.

Please follow and like us:
Pin Share