NE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

ULUÇAY “ZOR GÜNLERDE HEP BİZ OLACAĞIZ.

ULUÇAY, “HEMŞEHRİLERİMİZİN ZOR GÜNLERİNDE YANLARINDA OLACAĞIZ” 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, projeleri arasında yer alan ‘Taziye Evi’ ile ilgili açıklamada bulundu. Uluçay açıklamasında, “Projemiz sayesinde taziye ziyaretleri daha organize bir şekilde gerçekleşecek. Bizler de hemşehrilerimizin zor günlerinde gönül belediyeciliği anlayışımızla kendilerine daha fazla destek de bulanacağız” dedi. 

“HEMŞEHRİLERİMİZİN ZOR GÜNLERİNDE YANLARINDA OLACAĞIZ”

Uluçay yaptığı açıklamada hemşehrilerinin zor zamanlarında yanlarında olacaklarının vurgusunda bulanarak, “Şehrimizin kültürel ve sosyal dokusuna uygun şekilde hizmet verecek iki adet taziye evini projelerimiz arasına aldık. Şehrimizde bulunan Asri Mezarlık ve Bayraktepe Mezarlık’larında taziye evi projemizi hayata geçireceğiz.  Projemiz içerisinde dijital mezarlık bilgi sistemi de yer alacak. Projemizle şehrimizin manevi atmosferine önemli katkı sağlayarak aynı zamanda da hemşehrilerimizin taziyelerini düzenli ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlayacağız. Belediye olarak cenazesi olan hemşehrilerimize her türlü desteği sağlamanın yanı sıra zor günlerinde de yanlarında olacağız” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZE DAHA FAZLA DESTEK OLACAĞIZ”

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; taziye, bizim kültürümüzde önemli bir yer tutuyor. Ancak mevcut şartlarda taziye ziyaretleri genellikle evlerde yapılıyor ve zaman zaman mekânsal sıkıntılar yaşanabiliyor. Biz bu noktada, hemşehrilerimize bu zorlu süreçlerinde daha sağlıklı ve düzenli bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Taziye evi projemiz, bu ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanarak modern ve kullanışlı bir mekân olarak hizmete sunulacak. Projemiz sayesinde taziye ziyaretleri daha organize bir şekilde gerçekleşecek. Bizler de hemşehrilerimizin zor günlerinde gönül belediyeciliği anlayışımızla kendilerine daha fazla destek de bulanacağız. 

ULUÇAY, “HEM ANNE BABALARIN HEM DE ÇOCUKLARIMIZIN YANINDAYIZ” 

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay projeleri arasında yer alan ‘Mahalle Kreşleri’ ile ilgili açıklamada bulundu. “Projemizle çocuklarımızın geleceğine yatırım yaparken aynı zamanda ailelerimizin de yanında olacağız. Mahalle kreşlerimiz çocuklarımızın eğitim ve bakımına önemli katkılar sağlayacak” dedi.

Uluçay, yaptığı açıklamada, “Mahalle kreşleri projemizle çocuklarımızın eğitimine ve ailelerimizin iş hayatına katılımını kolaylaştıracağız. Projemizle özellikle çalışan anne ve babalarımızın çocuklarına daha iyi bir eğitim ve bakım hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Mahalle kreşlerimizle çocuklarımızın erken yaşta eğitim almasını sağlayarak onların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacağız. Mahallelerde çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim almasını ve ailelerimizin de rahat bir şekilde iş hayatına katılmasını hedefliyoruz. Projemizle çocuklarımızın geleceğine yatırım yaparken aynı zamanda ailelerimizin de yanında olacağız. Mahalle kreşlerimiz çocuklarımızın eğitim ve bakımına önemli katkılar sağlayacak” dedi.

Please follow and like us:
Pin Share